(0) 0.00 EUR »
Kā nopirkt? Preču piegāde Garantija un atteikums Kontakti

Vadi, kabeļi un adapteri

Produkcija » Datortehnika » Perifērija » Vadi, kabeļi un adapteri

Quad HDMI PIP Scaler - 4 HDMI Signale in ein Bild HDMI 1.4

Quad HDMI PIP Scaler - 4 HDMI Signale in ein Bild  HDMI 1.4
Sakot no € 1069.00

DVI-D Dual Link Extend MPO, max. 2560x1600 Mmode Glas 500m

DVI-D Dual Link Extend MPO, max. 2560x1600  Mmode Glas 500m
Sakot no € 763.00

HDMI 4K High Speed Extend LWL 300m SC 50/125 / HDMI 1.4

HDMI 4K High Speed Extend  LWL 300m SC 50/125 / HDMI 1.4
Sakot no € 550.00

HDMI & VGA HDBaseT 100m Transm. HDBaseT Transmitt HDMI VGA

HDMI & VGA HDBaseT 100m Transm. HDBaseT Transmitt HDMI VGA
Sakot no € 524.00

DVI-D Extender 1500m Fiber / LWL Duplex LC

DVI-D Extender 1500m Fiber / LWL Duplex LC
Sakot no € 497.30

C6 HDMI 2.0 4K Extend HDBaseT 100m TX, 10/100, RS232, PoH

C6 HDMI 2.0 4K Extend HDBaseT 100m TX, 10/100, RS232, PoH
Sakot no € 486.60

USB 3.1 / 3.0 LWL/Fibre Optic Extender 400m

USB 3.1 / 3.0 LWL/Fibre Optic Extender 400m
Sakot no € 445.20

Lightning Kabel Manhattan iLynkPOP 4 Farben/40 x Kabel 0.5m

Lightning Kabel Manhattan iLynkPOP 4 Farben/40 x Kabel 0.5m
Sakot no € 387.20

USB 2.0 Cat.5 Extender 100m 7Port für 2 PCs

USB 2.0 Cat.5 Extender 100m 7Port für 2 PCs
Sakot no € 351.90

HDMI High Speed Extend C6 100m HDMI, 2x 10/100 Ethernet

HDMI High Speed Extend C6 100m  HDMI, 2x 10/100 Ethernet
Sakot no € 347.00

USB 2.0 Cat.5 Extender 100m Premium, 4Port

USB 2.0 Cat.5 Extender 100m Premium, 4Port
Sakot no € 315.50

PLANET 10G XFP Fiber Transceiver (Single-Mode) for XGS3-XFP

Sakot no € 315.50

WHDI Wireless Extender für HDMI 3D 1080p HDMI 1.4, 3D,

WHDI Wireless Extender für HDMI 3D 1080p  HDMI 1.4, 3D,
Sakot no € 279.00

Optisches USB 3.0 Kabel, 30m

Optisches USB 3.0 Kabel, 30m
Sakot no € 274.30

Media Converter LevelOne IEC-4002 10/100Mbps RJ-45Copper10

Media Converter LevelOne IEC-4002 10/100Mbps RJ-45Copper10
Sakot no € 257.00

DVI-D Extender 500m Fiber/LWL 2x Duplex LC (50Ám) Multimode

DVI-D Extender 500m Fiber/LWL 2x Duplex LC (50Ám) Multimode
Sakot no € 242.90

PLANET 10G XFP Fiber Transceiver (Multi-Mode) for XGS3-XFP

PLANET 10G XFP  Fiber Transceiver (Multi-Mode) for XGS3-XFP
Sakot no € 229.00

Video Konverter Ligawo AV 8in1 -> HDMI mit Upscaler

Video Konverter Ligawo AV 8in1 -> HDMI mit Upscaler
Sakot no € 216.30

IPowerControl Plus IEC 1 Port Sensor, Ernergie- Watchdog

IPowerControl Plus IEC 1 Port Sensor, Ernergie- Watchdog
Sakot no € 187.49

All.Tel.Media Conv. AT-MMC2000/LC 10/100/1Gbit-T - 1Gbit SX

All.Tel.Media Conv. AT-MMC2000/LC 10/100/1Gbit-T - 1Gbit SX
Sakot no € 172.32

Konverter LevelOne VDS-0200 Ethernet > VDSL2

Konverter LevelOne VDS-0200 Ethernet > VDSL2
Sakot no € 169.90

PLANET IP30 Ethernet Extender 4xRJ45 1xBNC 1xRJ11

PLANET IP30 Ethernet Extender 4xRJ45 1xBNC 1xRJ11
Sakot no € 165.18

PLANET IP30 10/100/1000T to SFP Gbit Conv. with PoE

PLANET IP30 10/100/1000T to SFP Gbit Conv. with PoE
Sakot no € 159.36

DVI SLD Kabel 25m M/M Long Distance DVI-D SingleLink

DVI SLD Kabel 25m M/M  Long Distance DVI-D SingleLink
Sakot no € 155.52

Allied Telesis Media Conv. AT-DMC1000/LC 1GT-1Gb SX(LC)

Allied Telesis Media Conv. AT-DMC1000/LC 1GT-1Gb SX(LC)
Sakot no € 154.09

All.Tel.Media Conv. AT-MMC2000/SC 10/100/1Gbit-T - 1Gbit SX

All.Tel.Media Conv. AT-MMC2000/SC 10/100/1Gbit-T - 1Gbit SX
Sakot no € 152.92

Club3D Multi Streaming Transport Hub 1xDP->4xDP SenseVision retail

Club3D Multi Streaming Transport Hub 1xDP->4xDP  SenseVision retail
Sakot no € 148.83

Allied Telesis Media Conv. AT-DMC1000/SC 1 Gbit-T-1 Gbit SC

Allied Telesis Media Conv. AT-DMC1000/SC 1 Gbit-T-1 Gbit SC
Sakot no € 148.70

USB 2.0 Cat.5 Extender 50m STP 4Port

USB 2.0 Cat.5 Extender 50m STP 4Port
Sakot no € 145.99

GOLD DisplayPort Kabel 20m DP Stecker an DP Stecker

GOLD DisplayPort Kabel 20m  DP Stecker an DP Stecker
Sakot no € 145.24

HDMI Aktivkabel, 25m (enthält Elektronik)

HDMI Aktivkabel, 25m (enthält Elektronik)
Sakot no € 143.71

All.Tel.Media Conv. AT-MMC2000/SP 10/100/1Gbit-T - 1Gbit SFP

All.Tel.Media Conv. AT-MMC2000/SP 10/100/1Gbit-T - 1Gbit SFP
Sakot no € 141.23

DVI-D SLD Kabel Dual Link 20m DualLink Long Distance

DVI-D SLD Kabel Dual Link 20m  DualLink Long Distance
Sakot no € 135.93

-