(0) 0.00 EUR »
Kā nopirkt? Preču piegāde Garantija un atteikums Kontakti

Tīkla produkti ar vadiem

Produkcija » Datortehnika » Tīkla produkti ar vadiem

Switch TP-Link 24x GE TL-SG3424P

Switch TP-Link 24x GE TL-SG3424P
Sakot no € 373.20

IPCam Netgear VMS3230-100EUS WL/Indoor/Outdoor retail

IPCam Netgear VMS3230-100EUS WL/Indoor/Outdoor retail
Sakot no € 372.50

Fujitsu SFP+ Module Multi Mode Fiber 10GbE LC bulk

Sakot no € 371.60

Netgear ProSAFE® WAC730 Business 3 x 3 Dual Band Wireless-AC Access Point, Lifetime Hardware Warranty

Netgear ProSAFE® WAC730 Business 3 x 3 Dual Band Wireless-AC Access Point, Lifetime Hardware Warranty
Sakot no € 370.20

Switch TP-Link 24x GE T1700G-28TQ (10GBit)

Switch TP-Link 24x GE T1700G-28TQ (10GBit)
Sakot no € 360.80

Fujitsu PLAN CP 4x1Gbit Cu Intel I350-T4 bulk

Sakot no € 367.90

LANCOM GS-2310P

LANCOM GS-2310P
Sakot no € 367.70

KVM Switch U16C für LCD Terminal für Integration in

KVM Switch U16C für LCD Terminal  für Integration in
Sakot no € 367.30

Switch 19" ZyXEL 24x GE GS2210-24LP 4xGbE combo ports POE

Switch 19
Sakot no € 367.00

Cisco SG300-10 10-port Gigabit Managed SFP Switch (8 SFP + 2 Combo)

Cisco SG300-10 10-port Gigabit Managed SFP Switch (8 SFP + 2 Combo)
Sakot no € 362.60

Starterset SmartHome Schwaiger "Rauch"

Sakot no € 358.70

Telefon AGFEO DECT65 IP mit IP-Schutzklasse 65 schwarz

Telefon AGFEO DECT65 IP mit IP-Schutzklasse 65 schwarz
Sakot no € 358.20

Server Intel Ethernet Adapter X520-DA2

Server Intel Ethernet Adapter X520-DA2
Sakot no € 357.10

Switch LevelOne 10-Port L2 2xSFP 802.3at + 125W GEP-1061

Sakot no € 356.60

IPCam LevelOne FCS-3072 Fixed Dome Outdoor PoE 5MP WDR

IPCam LevelOne FCS-3072 Fixed Dome Outdoor PoE 5MP WDR
Sakot no € 355.20

Switch 16-port Gbit 2* Combo Mini-GBIC 16*PoE 2*SFP 185W

Switch 16-port Gbit 2* Combo Mini-GBIC 16*PoE 2*SFP 185W
Sakot no € 352.00

PLANET 10G SFP+ Fiber Transceiver (TX1270nm/RX1330nm) - 20km

PLANET 10G SFP+ Fiber Transceiver (TX1270nm/RX1330nm) - 20km
Sakot no € 350.30

PLANET 10G SFP+ Fiber Transceiver (TX1330nm/RX1270nm) - 20km

PLANET 10G SFP+ Fiber Transceiver (TX1330nm/RX1270nm) - 20km
Sakot no € 350.30

Dual Link KVM Switch Pro Audio USB 4P. DVI-I/USB 2.0/Audio

Dual Link KVM Switch Pro Audio USB 4P. DVI-I/USB 2.0/Audio
Sakot no € 348.30

D-LINK DGS-1210-52, Gigabit Smart Switch with 48 10/100/1000Base-T ports and 4 Gigabit SFP ports, 802.3x Flow Control, 802.3ad Link Aggregation, 802.1Q VLAN, 802.1p Priority Queues, Port mirroring, Jumbo Frame support, 802.1D/802.1w STP, ACL, LLDP, C

D-LINK DGS-1210-52, Gigabit Smart Switch with 48 10/100/1000Base-T ports and 4 Gigabit SFP ports, 802.3x Flow Control, 802.3ad Link Aggregation, 802.1Q VLAN, 802.1p Priority Queues, Port mirroring, Jumbo Frame support, 802.1D/802.1w STP, ACL, LLDP, C
Sakot no € 345.00

NET CARD PCIE 1GB QUAD PORT/I350T4V2BLK 936716 INTEL

NET CARD PCIE 1GB QUAD PORT/I350T4V2BLK 936716 INTEL
Sakot no € 344.90

IPCam LevelOne FCS-4202 802.3af PoE IR LEDs 2 MP WDR Out

IPCam LevelOne FCS-4202 802.3af PoE IR LEDs 2 MP WDR Out
Sakot no € 344.60

Switch HP JG927A HPE OfficeConnect 1920 48G Switch

Switch HP JG927A HPE OfficeConnect 1920 48G Switch
Sakot no € 343.30

LANCOM GS-2326+

LANCOM GS-2326+
Sakot no € 343.00

IPCam LevelOne FCS-4102 Dome PoE 802.3af WDR 3DNR LEDs

IPCam LevelOne FCS-4102 Dome PoE 802.3af WDR 3DNR LEDs
Sakot no € 342.50

Oehlbach XXL Hyper Stream Patch Kabel - 15,00m

Oehlbach XXL Hyper Stream Patch Kabel - 15,00m
Sakot no € 340.60

HPE 1920-48G Switch

HPE 1920-48G Switch
Sakot no € 340.60

IPCam LevelOne FCS-3063 Dome Indoor PoE 5MP IR Tag /Nacht

IPCam LevelOne FCS-3063 Dome Indoor  PoE 5MP IR  Tag /Nacht
Sakot no € 339.10

Switch NETGEAR 16x GE GS516TP ProSafe Smart-Managed-Switch

Switch NETGEAR 16x GE GS516TP ProSafe Smart-Managed-Switch
Sakot no € 338.30

Switch Intellinet 16x Web-Managed 2 SFP-Ports 16x PoE+

Switch Intellinet 16x Web-Managed 2 SFP-Ports 16x PoE+
Sakot no € 337.40

Switch 48,3cm LevelOne 16x GE GEP-1621 PoE+

Switch 48,3cm LevelOne 16x GE GEP-1621                  PoE+
Sakot no € 335.90

Nek Intel PCI-Express I350T4V2 BULK

Nek Intel PCI-Express I350T4V2 BULK
Sakot no € 335.50

Switch 440mm D-Link DGS-1210-52 Smart+ Switch (4SFP) retail

Switch 440mm D-Link DGS-1210-52   Smart+ Switch (4SFP) retail
Sakot no € 333.30

-