Uzmanību! Ir mainīts darba laiks un izsniegšanas vieta! Vairāk informācijas sadaļā: kontakti
(0) 0.00 EUR »
Kā nopirkt? Preču piegāde Garantija un atteikums Kontakti

Tīkla produkti ar vadiem

Patchkabel 5.00m RJ45 F/UTP Crossover CAT5

Sakot no € 2.41

Patchkabel Logilink RJ45 F/UTP Cat5e 2.00m grau

Patchkabel Logilink RJ45  F/UTP Cat5e  2.00m grau
Sakot no € 2.41

LogiLink IEEE1394 Cable, 6M/4M, black, 1,80M

LogiLink IEEE1394 Cable, 6M/4M, black, 1,80M
Sakot no € 2.41

InLine 1m Patchkabel 1000 Mbit RJ45 - transparent

InLine 1m Patchkabel 1000 Mbit RJ45 - transparent
Sakot no € 2.42

RJ-45 Modularkupplung

RJ-45 Modularkupplung
Sakot no € 2.42

InLine 1m Patchkabel 1000 Mbit RJ45 - yellow

Sakot no € 2.42

LogiLink CAT5e F/UTP Patchkabel AWG26 blau 2,00m

LogiLink CAT5e F/UTP Patchkabel  AWG26 blau  2,00m
Sakot no € 2.42

LogiLink CAT5e SF/UTP Patchkabel AWG26 grau 2,00m

LogiLink CAT5e SF/UTP Patchkabel AWG26  grau 2,00m
Sakot no € 2.42

Patchkabel DIGITUS RJ45 SF/UTP Cat5e 2.00m grau Hebelschutz

Patchkabel DIGITUS RJ45 SF/UTP Cat5e  2.00m grau Hebelschutz
Sakot no € 2.42

Flach-Patchkabel LogiLink RJ45 U/UTP Cat5e 2.00m weiß

Flach-Patchkabel LogiLink RJ45  U/UTP Cat5e  2.00m weiß
Sakot no € 2.42

LOGILINK - Patchcord Cat.5e F/UTP 2,00m yellow

LOGILINK - Patchcord Cat.5e F/UTP 2,00m yellow
Sakot no € 2.42

LOGILINK - Patchcord Cat.5e F/UTP 2,00m green

LOGILINK - Patchcord Cat.5e F/UTP 2,00m green
Sakot no € 2.42

LogiLink CAT5e SF/UTP Patchkabel AWG26 gelb 2,00m

LogiLink CAT5e SF/UTP Patchkabel AWG26  gelb 2,00m
Sakot no € 2.42

LOGILINK - Patchcord Cat.5e F/UTP 2,00m red

LOGILINK - Patchcord Cat.5e F/UTP 2,00m red
Sakot no € 2.42

Gembird patchcord RJ45, cat. 6, FTP, 0.5m, black

Gembird patchcord RJ45, cat. 6, FTP, 0.5m, black
Sakot no € 2.42

UTP Cat.5e, Cross Over, 1m Farbe: grau/rot

UTP Cat.5e, Cross Over, 1m  Farbe: grau/rot
Sakot no € 2.42

Patchkabel DIGITUS RJ45 S/FTP Cat6 0.25m grün Hebelschutz

Patchkabel DIGITUS RJ45 S/FTP Cat6  0.25m grün Hebelschutz
Sakot no € 2.43

LogiLink CAT6A S/FTP Patchkabel AWG26 PIMF orange 0,50m

LogiLink CAT6A S/FTP Patchkabel   AWG26 PIMF orange 0,50m
Sakot no € 2.43

Cat.5e F/UTP Kabel, grau, 0,5m

Cat.5e F/UTP Kabel, grau, 0,5m
Sakot no € 2.43

LWL Adapter Intellinet SC/SC Multimode simplex beige

LWL Adapter Intellinet SC/SC  Multimode simplex beige
Sakot no € 2.43

Patchkabel DIGITUS RJ45 S/FTP Cat6 0.25m blau Hebelschutz

Patchkabel DIGITUS RJ45 S/FTP Cat6  0.25m blau Hebelschutz
Sakot no € 2.44

Patchkabel DIGITUS RJ45 U/UTP Cat6 2.00m grau Hebelschutz

Patchkabel DIGITUS RJ45 U/UTP Cat6  2.00m grau Hebelschutz
Sakot no € 2.44

Patchkabel DIGITUS RJ45 U/UTP Cat6 2.00m schwarz Hebelschut

Patchkabel DIGITUS RJ45 U/UTP Cat6  2.00m schwarz Hebelschut
Sakot no € 2.44

Patchkabel DIGITUS RJ45 U/UTP Cat6 3.00m grün Hebelschutz

Sakot no € 2.44

Gembird UTP passive POE adapter kit, 0.15m

Gembird UTP passive POE adapter kit, 0.15m
Sakot no € 2.45

Patchkabel Intellinet RJ45 SF/UTP Cat5e 2m Hebelschutz weiß

Patchkabel Intellinet RJ45 SF/UTP Cat5e  2m Hebelschutz weiß
Sakot no € 2.46

Cat6 STP Kabel, grau, 2.00m einfach geschirmt

Cat6 STP Kabel, grau, 2.00m  einfach geschirmt
Sakot no € 2.46

LWL Adapter Intellinet SC/SC Singlemode simplex blau

LWL Adapter Intellinet SC/SC  Singlemode simplex blau
Sakot no € 2.46

LWL Adapter Intellinet SC/APC Singlemode simplex grün

LWL Adapter Intellinet SC/APC Singlemode simplex grün
Sakot no € 2.46

Patchkabel equip RJ45 S/FTP Cat6 0.25m Orange (SSTP)PIMF HF

Patchkabel equip RJ45 S/FTP Cat6  0.25m Orange (SSTP)PIMF HF
Sakot no € 2.47

Patchkabel Intellinet RJ45 SF/UTP Cat5e 2m Hebelschutz grau

Patchkabel Intellinet RJ45 SF/UTP Cat5e  2m Hebelschutz grau
Sakot no € 2.47

Patchkabel equip RJ45 S/FTP Cat6 0.25m grün (SSTP) PIMF HF

Patchkabel equip RJ45 S/FTP Cat6  0.25m grün (SSTP) PIMF HF
Sakot no € 2.47

Patchkabel equip RJ45 S/FTP Cat6 0.25m Schw (SSTP) PIMF HF

Patchkabel equip RJ45 S/FTP Cat6  0.25m Schw (SSTP) PIMF HF
Sakot no € 2.47

-