Uzmanību! Ir mainīts darba laiks un izsniegšanas vieta! Vairāk informācijas sadaļā: kontakti
(0) 0.00 EUR »
Kā nopirkt? Preču piegāde Garantija un atteikums Kontakti

Tīkla kartes

NET CARD PCI 10/100M/TF-3239DL TP-LINK

NET CARD PCI 10/100M/TF-3239DL TP-LINK
Sakot no € 4.80

NEK Intellinet PCI 100MBit RTL8139D Chipsatz retail

NEK Intellinet PCI       100MBit  RTL8139D  Chipsatz retail
Sakot no € 6.64

Nek LogiLink PCI Card Gigabit

Nek LogiLink PCI Card Gigabit
Sakot no € 7.11

Netzwerkk. Fantec WF-54MWLAN Dongle USB2.0

Netzwerkk. Fantec WF-54MWLAN Dongle USB2.0
Sakot no € 7.27

Longshine NEK PCI 1 GBit Realtek

Longshine NEK PCI     1 GBit     Realtek
Sakot no € 7.76

Nek PCI Edimax EN-9235TX-32 v2 (10/100/1000)

Nek PCI Edimax EN-9235TX-32 v2 (10/100/1000)
Sakot no € 8.51

Nek Low Profile Gbit PCI Adapter

Nek Low Profile Gbit PCI Adapter
Sakot no € 9.00

NEK Intellinet PCI 1GBit RTL8110SC Chipsatz retail

NEK Intellinet PCI         1GBit  RTL8110SC Chipsatz retail
Sakot no € 9.06

Nek LevelOne PCI 1 GBit

Nek LevelOne PCI    1 GBit
Sakot no € 9.40

Nek PCI-Express Edimax EN-9260TX-E V2

Nek PCI-Express Edimax EN-9260TX-E V2
Sakot no € 9.97

NEK Intellinet PCI Express 1GBit retail

NEK Intellinet PCI Express       1GBit retail
Sakot no € 10.07

NET CARD PCI 10/100M/TF-3239DL TP-LINK

NET CARD PCI 10/100M/TF-3239DL TP-LINK
Sakot no € 5.40

Nek LevelOne PCI-E 1 GBit Netzwerkadapter

Nek LevelOne PCI-E  1 GBit Netzwerkadapter
Sakot no € 12.74

Nek LevelOne USB 100 MBit

Nek LevelOne USB  100 MBit
Sakot no € 12.94

InLine Gigabit Netzwerkkarte, PCIe x1 inkl. Low Profile

InLine Gigabit Netzwerkkarte, PCIe x1 inkl. Low Profile
Sakot no € 15.19

NET ADAPTER USB3 1000M/EU-4306 EDIMAX

NET ADAPTER USB3 1000M/EU-4306 EDIMAX
Sakot no € 18.03

NET ADAPTER USB3 3PORT 1000M/UE330 TP-LINK

NET ADAPTER USB3 3PORT 1000M/UE330 TP-LINK
Sakot no € 19.35

Gigabit Netzwerkkarte, PCIe 10/100/1000Base-T

Gigabit Netzwerkkarte, PCIe  10/100/1000Base-T
Sakot no € 20.17

Intellinet network card PCI 10/100/1000 Gigabit RJ45

Intellinet network card PCI 10/100/1000 Gigabit RJ45
Sakot no € 22.87

D-Link DUB-1312 USB3 nach 1000MBit Ethernet Adapter retail

D-Link DUB-1312  USB3 nach 1000MBit Ethernet Adapter retail
Sakot no € 24.53

Intellinet network card PCI Express 10/100/1000 Gigabit RJ45

Intellinet network card PCI Express 10/100/1000 Gigabit RJ45
Sakot no € 25.46

Nek Intel PCI PWLA-8391GTBLK 1000MBit

Nek Intel PCI PWLA-8391GTBLK 1000MBit
Sakot no € 25.76

Nek Intel PCI PWLA-8391GTL 1000MBit LOW PROFILE

Nek Intel PCI PWLA-8391GTL 1000MBit LOW PROFILE
Sakot no € 27.30

NET CARD PCIE1 1GB CT/EXPI9301CTBLK 893647 INTEL

NET CARD PCIE1 1GB CT/EXPI9301CTBLK 893647 INTEL
Sakot no € 32.18

InLine 2x Gigabit Netzwerkkarte, PCIe x1 inkl. Low Profile

InLine 2x Gigabit Netzwerkkarte, PCIe x1 inkl. Low Profile
Sakot no € 38.94

TP-Link Archer T9E, Wireless LAN Adapter PCIe 802.11 b/g/n/ac

TP-Link Archer T9E, Wireless LAN Adapter PCIe 802.11 b/g/n/ac
Sakot no € 53.70

NAS ACC LAN CARD DUAL PORT/LAN-1G2T-I210 QNAP

NAS ACC LAN CARD DUAL PORT/LAN-1G2T-I210 QNAP
Sakot no € 57.17

TP-Link TL-MCRP100 redundant power supply for TL-MC1400

TP-Link TL-MCRP100 redundant power supply for TL-MC1400
Sakot no € 60.89

Nek 100Base-FX Multi-Mode SC-Type PCIe Low Profile Adapter

Nek 100Base-FX Multi-Mode SC-Type PCIe Low Profile Adapter
Sakot no € 68.82

Nek 100Base-FX Multi-Mode SC-Type PCIe Adapter

Nek 100Base-FX Multi-Mode SC-Type PCIe Adapter
Sakot no € 68.94

NET CARD PCIE 1GB/I210T1BLK 921434 INTEL

NET CARD PCIE 1GB/I210T1BLK 921434 INTEL
Sakot no € 73.77

Nek Gbit SFP PCIe Adapter

Nek Gbit SFP PCIe Adapter
Sakot no € 79.20

Nek Gbit Fiber PCIe Adapter

Nek Gbit Fiber PCIe Adapter
Sakot no € 102.26

-