Uzmanību! Ir mainīts darba laiks un izsniegšanas vieta! Vairāk informācijas sadaļā: kontakti
(0) 0.00 EUR »
Kā nopirkt? Preču piegāde Garantija un atteikums Kontakti

Bezvadu tīkla nodrošināšana

Przewód jack 3.5mm, płaski 1m, metalowy wtyk, white Maclean MCTV-694 W

Przewód  jack 3.5mm, płaski 1m, metalowy wtyk, white Maclean MCTV-694 W
Sakot no € 1.02

LogiLink Video cable, 2x S-Video male, 5,0m

LogiLink Video cable, 2x S-Video male,  5,0m
Sakot no € 1.02

ASSMANN USB 2.0 HighSpeed Extension cable USB A M (plug)/USB A F (jack) 3m grey

ASSMANN USB 2.0 HighSpeed Extension cable USB A M (plug)/USB A F (jack) 3m grey
Sakot no € 1.02

Delock Cable SATA 6 Gb/s 10 cm straight/straight metal red

Delock Cable SATA 6 Gb/s 10 cm straight/straight metal red
Sakot no € 1.03

Gembird USB 2.0 A- B 1,8m cable grey color

Gembird USB 2.0 A- B 1,8m cable grey color
Sakot no € 1.04

Pigtail światłowodowy SC/APC | SM | 9/125 | 0,9mm | G657A | 1m

Pigtail światłowodowy SC/APC | SM | 9/125 | 0,9mm | G657A | 1m
Sakot no € 1.04

Qoltec Qoltec Cable USB 2.0 AF / micro USB M | 0,2m

Qoltec Qoltec Cable USB 2.0 AF / micro USB M | 0,2m
Sakot no € 1.04

4World Adapter DVI-I [M] (24+5) > VGA [F], black

4World Adapter DVI-I [M] (24+5) > VGA [F], black
Sakot no € 1.04

ASSMANN USB 2.0 HighSpeed Extension cable USB A M (plug)/USB A F (jack) 3m black

ASSMANN USB 2.0 HighSpeed Extension cable USB A M (plug)/USB A F (jack) 3m black
Sakot no € 1.05

ASSMANN HDMI 1.4 HighSpeed Adapter HDMI A F (jack)/HDMI A F (jack) black

ASSMANN HDMI 1.4 HighSpeed Adapter HDMI A F (jack)/HDMI A F (jack) black
Sakot no € 1.05

Pigtail światłowodowy SC/UPC | SM | 9/125 | 0,9mm | G657A | 2m

Pigtail światłowodowy SC/UPC | SM | 9/125 | 0,9mm | G657A | 2m
Sakot no € 1.06

Audiokabel LogiLink 1x 3,5mm -> 1x 3,5mm St/St 3.00m

Audiokabel LogiLink 1x 3,5mm -> 1x 3,5mm St/St  3.00m
Sakot no € 0.7145

SATA-Kabel Delock SATA III -> SATA down St/St 0.20m gelb Cli

SATA-Kabel Delock SATA III -> SATA down St/St 0.20m gelb Cli
Sakot no € 1.08

4World 4World Optic cord TOSLINK standard 1.5m OEM

4World 4World Optic cord TOSLINK standard 1.5m OEM
Sakot no € 1.08

Gembird Dual USB 2.0 A-plug A-socket 3 ft extension cable

Gembird Dual USB 2.0 A-plug A-socket 3 ft extension cable
Sakot no € 0.9021

Pigtail światłowodowy SC/UPC | SM | 9/125 | 0,9mm | G652D | 3m

Pigtail światłowodowy SC/UPC | SM | 9/125 | 0,9mm | G652D | 3m
Sakot no € 1.08

Pigtail światłowodowy SC/APC | SM | 9/125 | 0,9mm | G652D | 2m

Pigtail światłowodowy SC/APC | SM | 9/125 | 0,9mm | G652D | 2m
Sakot no € 1.08

Przewód jack 3.5mm, płaski 1m, metalowy wtyk, black Maclean MCTV-694 B

Przewód  jack 3.5mm, płaski 1m, metalowy wtyk, black  Maclean MCTV-694 B
Sakot no € 1.09

Maclean Maclean MCTV-809 Power cable 2 pin 1,5M plug EU

Maclean Maclean MCTV-809 Power cable 2 pin 1,5M plug EU
Sakot no € 1.09

Kabelbinder Delock Klettverschluss 1000x13mm 1x Rol rot

Kabelbinder Delock Klettverschluss 1000x13mm 1x Rol rot
Sakot no € 1.09

Kabelbinder Delock Klettverschluss 1000x13mm 1x Rol gelb

Kabelbinder Delock Klettverschluss 1000x13mm 1x Rol gelb
Sakot no € 1.09

Kabelbinder Delock Klettverschluss 1000x13mm 1x Rol grün

Kabelbinder Delock Klettverschluss 1000x13mm 1x Rol grün
Sakot no € 1.09

Pigtail ST,UPC,SX SM, G652D,1m

Pigtail ST,UPC,SX SM, G652D,1m
Sakot no € 1.10

Qoltec Qoltec Optic Pigtail LC/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 2m

Qoltec Qoltec Optic Pigtail LC/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 2m
Sakot no € 1.10

Qoltec Adapter cable 20cm POWER MOLEX/2xSATA

Qoltec Adapter cable 20cm POWER MOLEX/2xSATA
Sakot no € 1.11

Assmann ASSMANN USB 2.0 HighSpeed Cable USB A M (plug)/miniUSB B (5pin) M (plug) 3m bl

Assmann ASSMANN USB 2.0 HighSpeed  Cable USB A M (plug)/miniUSB B (5pin) M (plug) 3m bl
Sakot no € 1.11

Qoltec Qoltec Cable USB 2.0 AM / micro USB BM | 0,25m

Qoltec Qoltec Cable USB 2.0 AM / micro USB BM | 0,25m
Sakot no € 1.11

Gembird audio cable JACK 3,5mm M / 2x RCA (CINCH) M 10M

Gembird audio cable JACK 3,5mm M / 2x RCA (CINCH) M 10M
Sakot no € 1.12

Przewód optyczny Toslink SLIM 0,5m MCTV-750 T-T

Przewód optyczny Toslink SLIM 0,5m MCTV-750 T-T
Sakot no € 1.12

AudioVerl. LogiLink 1x 3,5mm -> 1x 3,5mm St/Bu 3.00m

AudioVerl. LogiLink 1x 3,5mm -> 1x 3,5mm St/Bu  3.00m
Sakot no € 0.7779

Audiokabel LogiLink 1x 3,5mm -> 2x Cinch St/St 5.00m

Audiokabel LogiLink 1x 3,5mm -> 2x Cinch St/St  5.00m
Sakot no € 1.00

Qoltec AC power cable | 2pin | S0Z/ST2 |1,4m

Qoltec AC power cable | 2pin | S0Z/ST2 |1,4m
Sakot no € 1.13

CABLE AUDIO 3.5MM 4-PIN TO/3.5MM S+MIC CCA-417 GEMBIRD

CABLE AUDIO 3.5MM 4-PIN TO/3.5MM S+MIC CCA-417 GEMBIRD
Sakot no € 0.9275

-