(0) 0.00 EUR »
Kā nopirkt? Preču piegāde Garantija un atteikums Kontakti

Bezvadu tīkla nodrošināšana

WRL ACCESS POINT 150MBPS/TL-WA701ND TP-LINK

WRL ACCESS POINT 150MBPS/TL-WA701ND TP-LINK
Sakot no € 18.95

WL-Repeater TP-Link TL-WA850RE(DE) (300MBit)

WL-Repeater TP-Link TL-WA850RE(DE) (300MBit)
Sakot no € 19.01

WRL 300MBPS RANGE EXTENDER/TL-WA850RE TP-LINK

WRL 300MBPS RANGE EXTENDER/TL-WA850RE TP-LINK
Sakot no € 19.01

WRL ADAPTER 600MBPS USB/DUAL BAND ARCHER T2UH TP-LINK

WRL ADAPTER 600MBPS USB/DUAL BAND ARCHER T2UH TP-LINK
Sakot no € 19.08

LinkSys AE1200 Wireless-N USB

LinkSys AE1200 Wireless-N USB
Sakot no € 19.12

DIGITUS CAT 5e, Class D Patch Panel, 08 port shielded

DIGITUS CAT 5e, Class D Patch Panel, 08 port shielded
Sakot no € 19.15

DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km

DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km
Sakot no € 19.17

WL-Antenne Delock USB2.0 3dBi 2,4+5 GHz

WL-Antenne Delock USB2.0 3dBi 2,4+5 GHz
Sakot no € 19.25

D-Link Wireless N150 Router with 4 Port 10/100 Switch

D-Link Wireless N150 Router with 4 Port 10/100 Switch
Sakot no € 19.42

Edimax AC600 Dual Band 802.11ac USB adapter, 2,4GHz+5GHz, 4/6dBi antenna cradle

Edimax AC600 Dual Band 802.11ac USB adapter, 2,4GHz+5GHz, 4/6dBi antenna cradle
Sakot no € 19.46

Tenda D301 ADSL2+ Router Wireless-N 300Mbps

Tenda D301 ADSL2+ Router Wireless-N 300Mbps
Sakot no € 19.47

WL-USB TP-Link Archer T2UH (AC600) retail

WL-USB TP-Link Archer T2UH (AC600) retail
Sakot no € 19.48

WL-Antenne LevelOne WAN-1160 6dBi 2,4GHz Indoor

WL-Antenne LevelOne WAN-1160   6dBi 2,4GHz  Indoor
Sakot no € 19.83

Asus PCE-N15 Wireless PCI-E card 802.11n, 300Mbps (2T2R)

Asus PCE-N15 Wireless PCI-E card 802.11n, 300Mbps (2T2R)
Sakot no € 19.93

D-Link DIR-518L Wireless AC Router/HotSp./Mob. 4FE/600Mbit retail

D-Link DIR-518L   Wireless AC Router/HotSp./Mob. 4FE/600Mbit retail
Sakot no € 19.95

WL-Antenne 7dBi Indoor Omni Directional Antenna

WL-Antenne 7dBi Indoor Omni Directional Antenna
Sakot no € 19.98

TP-Link TP-Link TL-WR843N 802.11n/300Mps WISP router 4xLAN,1xWAN, AP Client,

TP-Link TP-Link TL-WR843N 802.11n/300Mps WISP router 4xLAN,1xWAN, AP Client,
Sakot no € 19.99

TP-Link TL-WR842N Wireless 802.11n/300Mbps 2T2R router 4xLAN, USB,

TP-Link TL-WR842N Wireless 802.11n/300Mbps 2T2R router 4xLAN, USB,
Sakot no € 19.99

WL-Router TP-Link TL-MR3020 (3G/150MBit) portabler

WL-Router TP-Link TL-MR3020 (3G/150MBit) portabler
Sakot no € 19.99

WL-Repeater Edimax EW-7438RPn Mini Universal (300MBit/LAN) retail

WL-Repeater Edimax EW-7438RPn Mini Universal (300MBit/LAN) retail
Sakot no € 20.15

TOTOLINK N150RT 150Mbps 2.4GHz 802.11b/g/n Wireless N Router, 5 dBi antenna

TOTOLINK N150RT 150Mbps 2.4GHz 802.11b/g/n Wireless N Router, 5 dBi antenna
Sakot no € 20.26

WL-Router/Modem ZyXEL AMG1001T10A ADSL2+ 1Port Annex A

WL-Router/Modem ZyXEL AMG1001T10A ADSL2+ 1Port Annex A
Sakot no € 20.32

TP-Link TL-WA855RE Wireless Range Extender 802.11b/g/n 300Mbps, Wall-Plug

TP-Link TL-WA855RE Wireless Range Extender 802.11b/g/n 300Mbps, Wall-Plug
Sakot no € 20.28

LWL Adapter Digitus LC Duplex Singelmode SFP Modul 1,25Gbps

LWL Adapter Digitus LC Duplex Singelmode SFP Modul 1,25Gbps
Sakot no € 20.36

D-Link DIR-605L Wireless N Cloud Router 4FE/300M retail

D-Link DIR-605L   Wireless  N Cloud Router       4FE/300M retail
Sakot no € 17.49

DIGITUS DIGITUS CAT 56, Class E Patch Panel, 08 port shielded

DIGITUS DIGITUS CAT 56, Class E Patch Panel, 08 port shielded
Sakot no € 20.53

WRL ROUTER 450MBPS 10/100M/4PORT TL-WR940N V4 TP-LINK

WRL ROUTER 450MBPS 10/100M/4PORT TL-WR940N V4 TP-LINK
Sakot no € 20.68

WRL ROUTER 300MBPS 10/100M/4PORT TL-WR842N TP-LINK

WRL ROUTER 300MBPS 10/100M/4PORT TL-WR842N TP-LINK
Sakot no € 20.95

DIGITUS CAT 5e, Class D Patch Panel, 08 port unshielded

DIGITUS CAT 5e, Class D Patch Panel, 08 port unshielded
Sakot no € 21.08

LWL Adapter Digitus LC Duplex Multimode SFP Modul 1,25Gbps

LWL Adapter Digitus LC Duplex Multimode SFP Modul 1,25Gbps
Sakot no € 21.15

WL-Router TP-Link TL-WR940N (450MBit)

WL-Router TP-Link TL-WR940N (450MBit)
Sakot no € 21.15

Cisco WL-Antenne AIR-ANT2524DW-R

Cisco WL-Antenne AIR-ANT2524DW-R
Sakot no € 21.18

WL-Antenne LMR200-Kabel mit Reverse-SMA- und N-Anschluss 8m

WL-Antenne LMR200-Kabel mit Reverse-SMA- und N-Anschluss 8m
Sakot no € 21.20

-